Hero image
Tournament

Teams

G13/8


  • 1. SV Raadt (DE)
  • 2. FV 09 Escherheim (DE)
  • 3. FC Skanderborg-1 (DK)
  • 4. FC Skanderborg-2 (DK)
  • 5. R.K.V.V. Dem (NL)
  • 6. UVV 1 (NL)
  • 7. UVV 2 (NL)
  • 8. HMC (NL)

G15


  • 1. SV Raadt (DE)
  • 2. FV 09 Escherheim (DE)
  • 3. Aulum IF (DK)
  • 4. FC Skanderborg-1 (DK)
  • 5. FC Skanderborg-2 (DK)
  • 6. S.V. Koedijk (NL)
  • 7. HMC (NL)
  • 8. SEH (NL)

G17


  • 1. Ahrensburger TSV (DE)
  • 2. SC Friesheim (DE)
  • 3. SV Ellingen (DE)
  • 4. FV 09 Escherheim (DE)
  • 5. FC Sablé (FR)
  • 6. Candia '66 (NL)
  • 7. HMC (NL)
  • 8. EZC'84 (NL)

W-O


  • 1. ASC Porto Amiens (FR)
  • 2. Hazerswoudse Boys (NL)
  • 3. IF Holma-Kroksbäck (SE)
  • 4. HMC (NL)

U09/7


  • 1. Cantincrode (BE)
  • 2. K. Schelle Sport (BE)
  • 3. sv Hatto Heim (NL)
  • 4. vv Hattem (NL)
  • 5. WZC Wapenveld (NL)
  • 6. ZAC (NL)
  • 7. vv Heino (NL)

U11/7


  • 1. Cantincrode-1 (BE)
  • 2. Cantincrode-2 (BE)
  • 3. Cantincrode-3 (BE)
  • 4. Cantincrode-4 (BE)
  • 5. K. Schelle Sport-1 (BE)
  • 6. K. Schelle Sport-2 (BE)
  • 7. Alsager Rangers Oranges (EN)
  • 8. Alsager Rangers Blacks (EN)
  • 9. RKAVV (NL)
  • 10. sv Hatto heim (NL)
  • 11. vv Hattem (NL)
  • 12. WZC Wapenveld (NL)

U13


  • 1. Cantincrode-1 (BE)
  • 2. Cantincrode-2 (BE)
  • 3. Cantincrode-3 (BE)
  • 4. Racing Waregem (BE)
  • 5. SV Drochtersen/Assel (DE)
  • 6. TuS Neuenkirchen 1 (DE)
  • 7. TuS Neuenkirchen 2 (DE)
  • 8. FV 09 Escherheim (DE)
  • 9. Aulum IF (DK)
  • 10. Whickham FC (EN)
  • 11. Sporting Martinus (NL)
  • 12. RKAVV-1 (NL)
  • 13. RKAVV-2 (NL)
  • 14. vv Lunteren (NL)
  • 15. vv Baronie (NL)
  • 16. sv Hatto Heim (NL)
  • 17. vv Hattem 1 (NL)
  • 18. WZC Wapenveld (NL)
  • 19. vv Hattem 2 (NL)

U15


  • 1. Cantincrode (BE)
  • 2. Racing Emblem (BE)
  • 3. SV Rugenbergen (DE)
  • 4. JSG Isenhagen (DE)
  • 5. SG Neuenkirchen-Vorden-1 (DE)
  • 6. SG Neuenkirchen-Vorden-2 (DE)
  • 7. FSV Hollenbach (DE)
  • 8. Aulum IF (DK)
  • 9. Sporting Martinus (NL)
  • 10. vv Purmersteijn (NL)
  • 11. RKAVV-1 (NL)
  • 12. RKAVV-2 (NL)
  • 13. F.C. Delta Sports '95 (NL)
  • 14. sv Hatto Heim (NL)
  • 15. vv Hattem (NL)
  • 16. CSV'28 (NL)

U17


  • 1. FC Stern Misburg-1 (DE)
  • 2. FC Stern Misburg-2 (DE)
  • 3. SV Broitzem (DE)
  • 4. SC Obersprockhövel (DE)
  • 5. SV St. Tönis 1 (DE)
  • 6. SV St. Tönis 2 (DE)
  • 7. SG 03 Harxheim (DE)
  • 8. SV DWO (NL)
  • 9. MSV '19 (NL)
  • 10. sv Hatto Heim (NL)
  • 11. vv Hattem (NL)
  • 12. WZC Wapenveld (NL)
  • 13. ZAC (NL)
  • 14. CSV'28 (NL)
  • 15. Roda '46 (NL)
  • 16. WHC (NL)

Tournament sponsored by